HakkımızdaSABANCI

https://sabancimakina.com/wp-content/uploads/2020/10/post_06.jpg

Bizi Neden Seçmelisiniz:

  • Kalite Güvencesi: En yüksek kalitede ürünler üretmek için en katı kalite standartlarına uyarız.
  • Yenilik: Teknolojik ilerlemelerin öncüsü olarak, size en son çözümleri sunarız.
  • Müşteri Odaklı: Sizin memnuniyetiniz en önemli önceliğimizdir. Özel gereksinimlerinizi anlamak ve size özel çözümler sunmak için sizinle yakın çalışırız.
  • Güvenilirlik: Yılların deneyimiyle, projelerinizi zamanında ve bütçeniz içinde teslim etme konusunda bir itibar oluşturduk.
  • Mükemmeliyet Taahhüdü: Nitelikli profesyonellerden oluşan ekibimiz, imalat alanında mümkün olanın sınırlarını zorlamaya adanmıştır.

SABANCI MAKİNA 1992 yılından bu güne kadar imalat sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmamız lazer kesim, CNC büküm, talaşlı imalat ve kaynaklı parçaların imalatında faaliyet göstermektedir.

Büyümenin getirdiği sorumluluk ile kaliteli yeni ürün ve hizmetleri müşterilerine sunabilmek için daha ileri teknolojileri CNC Lazer kesim, CNC Büküm, CNC Dikişleme Merkezi, CNC Torna makinalarını bünyesine katarak kendisini sürekli geliştirmektedir. İnşaat, Otomotiv, Mobilya, Tarım ve Aydınlatma başta olmak üzere pek çok sektöre yan sanayi olarak faaliyet göstermekteyiz.

Firmamız lazer kesim, CNC bükme, işleme ve kaynaklı parça üretiminde uzmanlaşmıştır. Kalite ve yenilik konusundaki kararlılığımızla, endüstri liderleri olarak kendimizi kanıtlamış bulunmaktayız.

https://sabancimakina.com/wp-content/uploads/2021/06/daniel-smyth-E2Q-wR6oZ_c-unsplash.jpg

Sabancı Makina’yı üretim ortağınız olarak düşünmeniz için teşekkür ederiz. Sizi işbirliği yapma fırsatını dört gözle bekliyoruz ve projelerinizin başarısına katkı sağlama fırsatını değerlendirmeyi umuyoruz.

https://sabancimakina.com/wp-content/uploads/2020/10/post_24-1280x1280.jpg

Vizyonumuz

Küreselleşen endüstrinin parçası olmak için değişim ve teknolojinin takipçisi ve uygulayıcısı olmak gereği ışığında; sürekli gelişen makine sektöründe takım ruhuna sahip, gelişimi hedefleyen insan kaynağıyla başarılı ve çağdaş bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Firmamız kendi sektöründe ürettiği ürünlerin üretimi işini yapmak, bunu yaparken ise yenilikçi ve kaliteden ödün vermeyen bir üretim anlayışı ile müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda hizmet sunmaktır. Ayrıca dinamik ve sürekli gelişim içinde olan, takım ruhuna sahip, eğitimli ve deneyimli personel kadrosuyla, her zaman ve her koşulda müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilen, yüksek kalitede üretim yaparak alanında öncü firmalar arasındaki yerini korumaktır

https://sabancimakina.com/wp-content/uploads/2020/10/post_28-1280x1280.jpg

İster tek seferlik alıcı olun, ister toptan iş yapmak isteyin, her aşamada mükemmel ürünler ve olağanüstü hizmet sizleri bekliyor. 

bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image